Aktüel Ürünler Şok A101 ve BİM Aktüel

Aktüel ürünler, günümüzde internet kullanıcıları tarafından en çok arama yapılan konulardandır. Bim, A101 ve Şok gibi indirim marketlerinin,haftanın belirli günlerinde getirdiği stoklarla sınırlı aktüel ürünler için, ihtiyaç sahipleri bir hafta öncesinden diğer haftanın kataloğunu araştırmaktadır.

Bim, ülkemizde açılan ilk indirim marketidir. Onu, A101 ve Şok takip etmiştir. İndirimli marketçiliğin öncüsü olan Bim, aktüel ürünlerin de öncüsüdür. Aktüel ürünlerin, önceden yayınlanan kataloglarla vatandaşa duyurulması ve bu nedenle marketlerin önünde uzun kuyruklar oluşması sonucu, daha da önem kazandığı gözlenmektedir. Bim aktüel ürünler, her cuma satışa sunulurken, A101 ve Şok aktüel ürünler de, her perşembe satışa sunulmaktadır. Tüketiciler her daim en kaliteli ürünü en uygun fiyatlarla satın almak isterler. İndirim marketleri adı altında faaliyet gösteren marketler, halkın ihtiyaçlarına ve satın alma gücüne uygun olarak, her hafta farklı kategorilerde çeşitli ürünleri satışa sunmaktadır. Aktüel ürünlerin belirlenmesinde, halkın o dönem neye daha çok yöneldiği dikkate alınmaktadır.

  A101 Aktüel, her hafta indirimli fiyatlarla satışa sunulan ürünler olup, herkesin ihtiyaçlarının karşılanmasına yöneliktir.

Comments are closed.