Akustik Difüzor Panel Nedir? Ne İşe Yarar?

Akustik difüzor panel sistemi hem ses yalıtımını en iyi şekilde üstlenmesi hem de dekoratif anlamda özellikle küçük ortamlarda şıklığı sağlamak için tercih edilmektedir. Seslerin dağınık sistemi ile birlikte en iyi şekilde bulunduğu ortama eşit dağıtan bir mekanizmaya sahiptir. Duvara ve tavana monte edilebilen sistem, istenilen durumlara göre boyut olarak özel bir şekilde üretilebilmektedir.

Özellikle müzik odalarına, reji odalarına, ev sineması gibi alanlara uygulanan difüzyon panel sistem ile mekânda bulunan sesi akustik anlamda düzenleyen bir bütünlüğe sahiptir. Akustik difüzor panel akustik yalıtım sistemini en iyi şekilde desteklemektedir. Ortamdaki yüksek çınlamayı engellemek, kaliteli ses üretmek, büyük ortamdaki sesi eşit bir şekilde dağıtmak gibi görevlere sahip olan bu muhteşem sistemin aynı zamanda da dekoratflikle birlikte şıklığa sahip olması da tercih sebeplerinden bir tanesi olmuştur. GalaAkustik.com alanından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Renk ve boyut seçimlerini kullanıcıya ve ortamın durumuna bırakan bu sistemde tavan ve duvara uygulanabilen sistemin parçalarının doğal olması da paneller arasında avantaj sağlayan bir durumdur. Yanmaz formunda üretilen sistem, özellikle de toplantı salonu, konferans salonu, müzik odaları gibi performansa dayalı yerlerde çok daha fazla tercih edilmektedir. Farklı formlarda üretilen sistemde ısıyı ve sesi iyi emen ürünler kullanılarak verimli bir ortam elde edilmesi amaçlanmıştır. http://galaakustik.com/akustik-ahsap-panel/

Comments are closed.