ALAÇATI LAVİSTA EŞSİZ TATİLİN ADRESİ

Yoğun iş hayatı, ruhsal bozukluklar, psikolojik yıpranma… Tüm bunların çözümü eşsiz bir tatil geçirmek. Sizlerde muhteşem bir tatil geçirmek istiyorsanız İzmir Alaçatı yerleşkesinde sizleri bekliyoruz.

Odalarımızdaki konfor ve rahat ortam, temizlik noktasındaki azami dikkatimiz ve eksiksiz oda hizmetimiz ile sizlere güzel bir tatili çok cazip fırsatlar ve uygun fiyatlar ile sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. En göz alıcı sahillere çok yakın mesafede bulunan Alaçatı Lavista otel, bir tatilden beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Alaçatı otel noktasında ilklere imza atan otelimiz pek çok yeniliğin de öncüsü.

İzmir Alaçatı otel olarak konaklanabilecek nadide otellerden birisi olan Alaçatı Lavista otel tüm hizmetlerinin odağını olarak misafirlerimizin mutluluğuna yönlendirmektedir.

Şiirlere konu olan Ege Denizi ve ruhunuzu uzak diyarlara götürecek yeşilin yanı sıra Alaçatı tarihi evleri de kültürel değerlerinize hitap etmekte ve geçmişe yolculuk yapmanıza vesile olmaktadır. https://alacatilavista.com/  web sayfamız üzerinden rezervasyon yapmakta gecikmeyiniz. Tafsilatlı bilgilere ulaşabileceğiniz web sayfamız üzerinden aynı zamanda örnek odalara göz atabilirsiniz.

Comments are closed.