Amerika’dan Alışveriş Yapmak Amazon’dan Paket Getirtmek

Amerika’dan alışveriş yapmak eskiden çok zor olsa da şu an gelişen teknoloji ile birlikte artık evde veya işte oturduğumuz yerden tek tıkla dünyanın bir ucundan istediğimiz yere getirmek mümkün. Alışveriş bu kadar kolay fakat dünyanın bir ucundan gelecek olan ürünlere kısa zamanda ulaşmak mümkün olmadığı için kargomuzu beklemek yeterince stresli bir hal almaya başlıyor. Çoğu zaman sitelerin takip et kısımları olsa da kargonun takip kısmının doğru olup olmadığı muammada kaldığı için Amerika Paketim tüm bu sorunlardan sizleri kurtarmak için hizmet vermektedir.

Amerikadan alışveriş yapmak istediğiniz siteleri gezerek alacağınız ürünleri belirlemekle işe başlayabilirsiniz. Alacağınız ürünler bizim sistemimiz üzerinden tedarik edilerek size ulaşmış olacaktır ve bu sayede sistemimiz üzerinden takip ederek alışveriş kolaylığı sağlamış olacaksınız.

Amerika Postam’da bulunan markaları satan birçok site vardır. Sizin yapmanız gereken tek şey bu siteleri gezerek ihtiyacınız olan veya almak istediğiniz ürünleri seçerek alışverişe başlamak. Almaya karar verdiğiniz ürünleri seçtikten sonra linkini kopyalayarak bizim sitemizi açıp hemen al butonuna tıklayabilirsiniz.

Açılan sayfada link ekleme kısmına kopyaladığınız linki yapıştırdıktan sonra yine açılan sayfadan ürününüzü yine inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Açılan sayfadan alacağınız ürünü özelliklerini, kaç tane alacağınızı veya renk gibi seçeneklerini seçtikten sonra onaylayarak ürünü alabilmektesiniz. Amazon üzerinden ürünler bize geldikten sonra siz kargo ücretini ödediğiniz taktirde bir gün sonra kargo firmasına verilerek adresinize yollanacaktır.

Comments are closed.