Banyo Dekorasyonunda Yepyeni Trend

Evlerimizin en önemli ve çok sık kullanılan banyolar, günümüz teknolojisi sayesinde estetik görünümleri ile ön plana çıkmaktadır. Birçok birey, banyoda kullandığı takımları komple set halinde almakta ve söz konusu alana uyum sağlayabileceği bir şekilde monte ettirmektedir.

Banyodecor.com ise, müşterilerinin alanlarına uygun ölçülerde ve tasarımlarda mermer lavabo takımları üretmektedir. Yani, özel siparişler ile hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir. Ayrıca, tüm ürün modelleri, farklı aşamalarda kontrollerden geçmektedir. Böylece herhangi bir üretim hatası sorunu ortadan kaldırılmaktadır. Özellikle de mermer kurna gibi süs objeleri konusunda oldukça başarılı tasarımlara sahiptir.

Banyodecor.com 1960 yılında kurulmuştur. Kuruluş tarihinden itibaren, farklı projelerde görev almıştır. Firmamızın diğer bir özelliği ise müşterilerine ekonomik fiyatlar ile hizmet vermesidir. Üstü açık ve kapalı olarak toplam 2000 metrekarelik üretim sahası kapasitesine sahiptir.

Kültür taşları gibi farklı malzeme gruplarını kullanarak, banyo ürünleri geliştirmektedir. Firmamız, mermer malzemesi üzerinden geniş bir üretim kapasitesine sahiptir. Yani, Mermer duş teknesi gibi, olağan üstü ürün modellerini müşterilerine sunmaktadır.

Comments are closed.