Büyükçekmece Parke Modelleri

Büyükçekmece parke ile sağlıklı ve döşenmesi kolay modeller sunulmaktadır. Büyükçekmece parke lamine ve laminat parke, parkelam, balterio modellerini sunar. Tüm parke dekor işlemlerinde özgün tasarımlar meydana getirir. Tüm parke modellerimiz en son trendleri yansıtır. Herkes tarafından çok sevilen ve tercih edilen modellerdir.

Büyükçekmece parke müşterinin zevkine uygun en güzel ürünlerin montajını gerçekleştirmektedir. İstanbul’da birçok bina için gerekli olan parke işçiliklerinde kendine özgün yapısını bozmadan kaliteli ürünleri temin eder. İthal ve yerli parkelerde farklı modellerimiz bulunur. Tüm modellerimizi firmamızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Büyükçekmece Parke Çeşitleri

Ev dekoruna uygun doğal malzemeden üretilen modellerimizin hepsi sağlığa uygundur. Yüksek kalitede üretilen ürünlerdir. Sağlık testinden geçen ürünlerin hepsi uzun süre dayanıklılığını korur. En son moda trend olan parke modellerimiz hoşunuza gidecek standartlardadır.

Laminat parkede beyaz ve açık renk tonları vazgeçilmezdir. Özellikle hanımların hoşuna gidebilecek olan birbirinden iddialı renklerde tasarlanan parkelerimiz kaliteli malzemeden üretilir.

Laminat, beyaz, çam, meşe, gri, ve opak renklerde birbirinden iddialı modellerimiz bulunur. Evinize aydınlık veren ürünlerdir. Büyükçekmece parke dekorasyonu tamamlamanıza yardımcı olan modelleri kusursuz şekilde yerine ulaştırır.

Ev ve ofis içinde yer zemin işçilikleri için özel parkelerin teminatını seri bir şekilde gerçekleştirir. Parkelerimizin her biri kaliteli, dayanıklı, estetik duran ürünlerdir. Tüm ürünler meşe ve sağlığa uygun olan ham malzemeden üretilir.

Büyükçekmece Parke

Comments are closed.