Domates Salçası ve Domates Salçasının Faydaları

1985 yılından beri sektörde faaliyetlerini sürdüren Elit Yöresel, edindiği tecrübeler ile 2016 yılından beri elityoresel.com aracılığıyla Türkiye’nin her yerine domates salçası gönderimi yaparak hizmet sunmaktadır.

Şanlıurfa yöresi domates salçasına olan talep her geçen gün artmakta olup, tüm Türkiye Urfa lezzetlerini severek tüketmektedir. Şanlıurfa’da doğal olarak üretilen birçok ürün mevcuttur. Bizde bu ürünleri titizlikle seçerek sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Özel üretim domates salçalarımız, isotlarımız, peynirlerimiz ve daha birçok ürünle Urfa lezzetlerini mutfaklarınıza taşıyoruz. Ürünlerimizi özel olarak seçiyoruz ve sizler için özenle hazırlıyoruz.

Direk stoktan gönderim sağlayarak en hızlı şekilde elinize ulaşmasına önem veriyoruz. Tüm ürünlerimiz 0 doğal ve tazedir. Sipariş vermek için tek yapmanız gereken www.elityoresel.com adresinden veya 0506 300 04 04 numaralı Whatsapp sipariş hattımızdan bizlere ulaşmak olup, bilgi almak istediğiniz tüm konularda elityoresel.com adresi üzerinden veya 0506 300 04 04 numaralı destek hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğal ve hakiki yöresel ürünlerin adresi elityoresel.com 7/24 sizlerin hizmetindedir.

Comments are closed.