Facebook Sayfa Beğeni Satın Al

Ürün tanıtımı, kişisel sayfanın daha fazla ön plana çıkması gibi amaçlar çerçevesinde facebook sayfa beğeni alma işlemleri yapılmaktadır. Özellikle firmamızın bu alanda köklü bir geçmişe sahip olduğunu sizlere bildirmemizde fayda vardır. Alacağınız beğenileri aynı gün hizmete sunacaktır.

Sizden herhangi bir hesap şifresi istenmeyecektir. Yapmanız gereken tek şey sayfanızın görünürlük ayarlarını “herkes” şeklinde yapmanız olacaktır. Bu şekilde de paylaşımlarınızı arkadaşlarınız dışındakilerde görebilecek ve beni için alacağınız paketten sizin sayfanızdaki paylaşımlar beğenilecektir.

Hedef kitleniz eğer ki belirli bir yaş aralığına ise, sitemizde bulunan paketlerden size uygun hedef kitlesi paketi yoksa hemen müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve özel olarak paket hazırlatabilirsiniz.

Üstelik bunun için herhangi bir ekstradan ücret ödemenize gerek olmayacaktır. Belirlenen beğeni paketleri sonrasında aynı gün paylaşımlarınızın beğenilmeye başladığını göreceksiniz.

Facebook sayfa beğeni al işlemini gerçekleştirdikten sonra eski paylaşımlarınızda almış oldunuz beğeni paketi ile beğenilecektir. Yeni ve eski tüm paylaşımlarınızın beğenisini artırabilir ve sosyal medya fenomeni olabilirsiniz. Herhangi bir şekilde beğenilerinizde azalma olması durumunda ücretsiz şekilde telafi edilecektir.

Comments are closed.