İstanbul Atatürk Havalimanı Araç Kiralama Servisi

Uzun yıllardır Pendik araç kiralama sektöründe hizmet veren firmamız, bireylerin anlık veya günlük ulaşım ihtiyacını karşılamak için yeni projeler geliştirmektedir. Bünyemizde bulunan tüm otomobiller günümüz teknolojisi ile üretilmiş ve konfor seviyesi maksimum olarak şekilde tasarlanmıştır.

Özellikle uzun yolculuklarınızda sürüş keyfini hissedebilecek ve araçlarımızda bulunan ekonomik yakıt paketleri sayesinde seyahatinizi daha da ucuza getirebileceksiniz. Araç kiralama firması olarak, ilk önceliğimiz müşterilerimizin can güvenliğini sağlamak ve aileleri ile sağlıklı bir şekilde planladığı yolculuklarının gerçekleştirmelerine yardım olmaktadır.

Sabiha gökçen araç kiralama HeeyCar, firmamızın diğer bir şubesidir. Yurt dışından ülkemize ziyaret amaçlı geldiğiniz zamanlarda, istediğiniz aracımızı seçerek kiralayabilir ve istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Araçlarımız ile gönül rahatlığı ile uzun yola çıkabilir ve gereksiz hız sınırları ya da kilometre sınırları olmadan güvenli bir şekilde sürüş keyfini hissedebilirsiniz.

İstanbul araç kiralama sektörüne göre bir hayli ekonomik fiyatlar ile hizmet veren firmamız, alanında uzman ekip arkadaşları sayesinde olası kaza veya arıza gibi problemler karşısında etkin çözümler geliştirmektedir.  Ayrıca firmamızın diğer bir şubesi olan Atatürk havalimanı araç kiralama, aynı kalite ve fiyatlar ile hizmet vermektedir.

Comments are closed.