Kayseri Gül Ve Çiçek Siparişi

Sevdiklerinizi mutlu etmenin en kolay yollarından biri onlara çiçek hediye etmektir. Anlamı çok derin olan ve karşınızdaki insana ona ne kadar değer verdiğinizi ifade eden çiçek en popüler hediye aracıdır. Biz de kayseri çiçek firması olarak sevdiklerinizi mutlu etmek için aracı oluyoruz. En güzel ve marjinal çiçek buketlerini en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Kayseri ve ilçelerine hizmet veren firmamız dağıtım ve teslimat işlemlerini adresinize yakın olan anlaşmalı firmalar üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda kayseriden çiçek siparişi ihtiyacınız olması halinde kısa sürede teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Gün içerisinde yalnızca Kayseri sınırları içerisinde olmak üzere 08:30-21:30 saatleri arasında teslimat yapılabilmektedir. Tüm siparişleriniz azami 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Böylelikle kayseri çiçek sepeti olarak en taze çiçekleri sizler için hazırlıyoruz.

Siparişleriniz için firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Akşam 21:30’dan sonra sipariş vermeniz halinde ise teslimat bir sonraki gün gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda çiçek sepeti kayseri bölgesinde faaliyet göstermektedir. İstisnai durumlar dışında 1 saat içinde teslimat gerçekleştirilmektedir.

Comments are closed.