Market Gastrogen

Bitkisel içerikli yapısı ile sindirim sisteminde suyu emerek zayıflama sürecinde vücudunuzun su kaybetmesini önleyerek susuz kalmanızın önüne geçen gastrogen, şeker içermediği için kan şekerinizde oluşan ani değişimlerin önüne geçer.

Sağlığa zararlı olduğu bilinen glüteni içermediği için midenizde şişkinlik oluşturmaz ve sizi rahatsız etmez. Kilo kaybı sırasında kaybettiğiniz mineral ve vitaminleri içerdiği için bir gıda takviyesi olarak işlev görür.

Gastrogen, karbonhidrat ve kötü kolesterol emilimini azalttığı için ekstra kalori almadan günlü 0 kalori ile doymanızı sağlar. İçerdiği lifli yapı ve glütensiz olması nedeni ile dünya üzerinde  obezite ile mücadele eden sağlık kuruluşları tarafından obezite ilacı olarak kullanılmaktadır.

İçeriğinde zararlı veya sağlığınızı olumsuz etkileyecek bir yapı taşı yer almadığı için sağlıklı bir şekilde zayıflamanıza yardımcı olur. Mide içinde şişkinlik olutrarak mide çeperine baskı oluşturur ve tokluk hissi oluşturarak fazla öğün tüketilmesinin önüne geçerek  öğünlerin küçülmesine katkı sağlar.

Sodyum, doymuş yağ asitleri, lif, demir, A ve C vitaminleri, kalsiyum bakımında oldukça zengin bir içeriğe sahip olan gastrogen için sağlığınızı korumanıza da yardımcı olur.

Comments are closed.