Oyun Makinaları & AİR HOCKEY OYUN MASALARI

Modern yeni Dünyanın vazgeçilmez olan Air Hockey masları, yüksek performans ve çeşitli özelliklere sahiptir. Yerli ve ithal üretime sahip bu oyun makinalarının, en önemli özelliği sofistike programlarına sahip olmasıdır. Kullanılan küpeşteler sayesinde, oyun süresi, maksimum puan, oyun başına düşen para tutarları, madeni para cinsleri ve kredi programları çok kolay bir şekilde ayarlanmaktadır.

Oyun Makinaları Hakkında Diğer Detaylar

Air Hockey oyun makinaları, disklerini istediğiniz sertlikte vurabileceğiniz alanlar ve deliklerden havayı pompalamak için yüksek güce sahip kompresörlerden oluşmaktadır. Üretici firmaya göre, çeşitli modellere sahip olan masalar, parlak yüzeylerden oluşmaktadır.

Masa modelleri, genel olarak sarı renklerden üretilmektedir. Göz alıcı desenlere ve figürlere sahiptir. Oyun salonlarında en çok oynanan konsollardan bir tanesidir. Daha çok 18 yaş ve altı için tasarlanmıştır. Oyunun amacı masa üzerinde bulunan diskleri rakibinin deliklerine sokmaktır. Air hockey, yazlık alanlarda, kafelerde, okullarda ve spor salonlarında oynanabilmektedir. Hobi olarak satın alınan bu masalar, ticari amaçla da kullanılabilmektedir.

Air Hockey oyun masaları. Paslanmaz kromdan üretilmektedir. Saha içi led aydınlatmalar ile canlandırılmakta ve elektronik puan hesaplama sistemi ile oyunun kazananını belirlemektedir.

Bu oyun makinasının teknik özellikleri ise, 217 x 117 santimetre ölçülerde tasarlanmaktadır. Yerden yüksekliği ise 78 santimetredir. Yaklaşık ağırlığı 78 kilogram ve yerli imalat ürünüdür. Bu masanın diğer bir özelliği ise, ilk kurulumdan istediğiniz tarihe kadar ne kadar jeton yediğini otomatik olarak hesaplamasıdır.

Comments are closed.