Sevk İrsaliyesi Anlaşmalı Matbaa Farkı İle

Sevk irsaliyesi, şirketler için gerekli olan resmi evraklardan birisidir. Satılan ya da satılacak ürünlerin taşınması sırasında düzenlenmesi zorunlu olan belgedir. Sevk irsaliyesi şirketler için bir ihtiyaç olsa da, resmi bir evrak olarak basımı sadece maliye anlaşmalı matbaa tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Anlasmalimatbaa.com, anlaşmalı matbaa hizmeti veren bir firma olup, yasal yapısının yanısıra ekipman ve personel açısından da kaliteli hizmet alınabilecek yapıda bir firmadır.

Sevk irsaliyesi basımı için anlasmalimatbaa.com firmasıyla istenilen zamanda iletişime geçilerek hizmet talebi oluşturulabilir. Alıcıya teslim edilmek amacıyla satıcı firma tarafından taşınan malın belgelendirilmesi açısından gerekli olan sevk irsaliyesi, çeşitli bilgileri barındırmak zorundadır.

Malın bedeli, fiyatı, kime, nereye ve ne zaman gönderildiği gibi bilgilerin yer aldığı sevk irsaliyesi için anlasmalimatbaa.com, kurumsal baskı hizmeti vermektedir. Firma tarafından sevk irsaliyesi basımı için müşterilere geniş renk seçeneği sunulmaktadır. Ayrıca, sevk irsaliyesi için baskı ve tasarım seçenekleri de mevcuttur.

Anlaşmalı matbaa, müşterilerinin ihtiyacı olan sevk irsaliyesinin tasarımını hatasız şekilde yapar, istenilen sürede de basımı sonlandırarak alıcıya teslim eder.

Comments are closed.