Twitter Hesap Silme Nasıl Gerçekleştirilir?

Twitter hayatımıza girdiği günden beridir dünya genelinde en çok hangi şarkı popüler hangi olay dünya gündeminde bu ve benzeri konuları kolaylıkla takip edebilir olduk… Öyle ki son dönemde gayet etkili olarak faaliyetlerine devam eden Twitter kullanıcıları arasında, Dünya liderleri de bulunmaktadır.

Söz konusu liderlerin şahsi hesapları ve bireysel olarak yazmış oldukları twitler ve yazılara takipçileri dolayısıyla dünya üzerindeki teknolojiden mahrum kalmamış olan her topluluk kolaylıkla ulaşabilmekte ve onları takip edebilmektedir. Bu durum siyasilerin, ünlülerin ve dahi toplumdan herhangi bir bireyin, tartışmalara katılabilmesi, tepki verebilmesi ve bunu kolaylıkla duyurabilmesi konusunda Twitter Hesap Silme uygulaması son derece etkin bir rol oynamaktadır.

Bir Twitter hesabı açtınız ve söz konusu hesabınızı herhangi bir nedenden dolayı kapatma gereği duydunuz nasıl ve ne şekilde yaparsınız… Bu yazımızda bunu sizler ile paylaşacağız…

Twitter Hesabı Nasıl Silinir?

Twitter hesabınızı silebilmek için öncelikle bir masaüstü ya da dizüstü bilgisayara ihtiyacınız var. Öyle ki Twitter mobil cihazlarınız üzerinden hesap silme işlemlerinizi kesinlikle kabul etmemektedir. Bilgisayarınızdan,  https://twitter.com/settings/accounts/confirm_deactivation bu linke tıklayarak gelen aşamaları takip edebilir ve hesabınızı silebilirsiniz.

Comments are closed.